Contact

Swalmerstraat 100
Postbus 470 
6040 AL Roermond 

Telefoon:
0475 - 386 781

E-mail:
skkl@bisdom-roermond.nl

 

Actueel

Contactdag plaatselijke organisaties op zaterdag 22 april 2017
Lees meer Stimuleringsgeld kleinschalig erfgoed
Lees meer Kroedwusj zegenen bij Leendekapel op 15 augustus 2016
Lees meer Bisschop Wiertz komt naar Leenhof; 1 mei 2016 om 17.00 uur
Lees meer Dorpswandeling langs Kruisen- en Kapellen Cadier en Keer (dd. zaterdag 21 mei 2016).
Lees meer

Bestuur & adressen

 

 Foto's Naam / Functie Gemeente
atheu_bemelmans.jpg

BA M.A.E.A. Bemelmans                             (Matheu)

Landgraaf

Voorzitter

Lid Dagelijks Bestuur

E-mail: m.bemelmans@home.nl 

 

asfoto_Jos.jpg

J.H. Jenniskens
(Jos)

Horst

Secretaris a.i.

Lid Dagelijks Bestuur

E-mail: josjenniskens@home.nl

 

Horst aan de Maas

can0007.jpg

W.J.G. van Diepen
(Wim)

Belfeld

Penningmeester 

Lid Dagelijks Bestuur

E-mail: wimvandiepen@home.nl

 

Beesel, Venlo

arrie_kuijpers.jpg

H.J. Kuijpers
(Harrie)

Heerlen

Archivaris

Lid Dagelijks Bestuur

E-mail: h.kuijpers@home.nl

 

Heerlen

asfoto_wim_clout.jpg

drs. W.J. Clout
(Wim)

Herten

vice-voorzitter

Lid Dagelijks Bestuur

E-mail: wjclout@zonnet.nl

 

Roerdalen, Roermond

 jos_backbier.jpg

J.A.M.H. Backbier

(Jos)

Heythuysen

Bestuurslid

E-mail: j.backbier@home.nl


 

Leudal

asfoto_Hay.jpg

ing. H.T.M. van Boekhold
(Hay)

Slenaken

Bestuurslid

E-mail: yahvanb@gmail.com

 

Eijsden-Margraten, Vaals

asfoto__ton_boots.jpg

A.J.G. Boots
(Ton)

Maasbree 

Bestuurslid

E-mail: tonwil@home.nl

 

Peel en Maas

 peer_boselie.jpg

MA P. Boselie

(Peer)

Sittard

Bestuurslid

E-mail: peer.boselie@gmail.com



Sittard - Geleen, Stein

71300252.jpg

BA S.C. van Daal
(Sander)

Schin op Geul

Bestuurslid
Redacteur Kruisen en Kapellen

E-mail: historischearchitectuur@gmail.com

 

Nuth, Schinnen, Valkenburg ad Geul, Beek

 

 

Vacature


 

Brunsum, Kerkrade, Landgraaf,Onderbanken, Simpelveld

pasfoto_toon_jenniskens.jpg

Vacature

Drs. A.H. Jenniskens
(Toon)

Maastricht

 

E-mail: toon.jenniskens@ziggo.nl

 

Maastricht, Meerssen

asfoto_2011.jpg


J.G.E.A. Swinkels
(Koos)

Venray 

Bestuurslid
Erevoorzitter

E-mail: koos.swinkels@gmail.com

 

 

Bergen, Gennep, Mook en Middelaar, Venray

aamloos-1.jpg

C.G.J. Willems
(Chris)

Ubachsberg

Bestuurslid 

E-mail: chr-willems@ziggo.nl

 

Gulpen-Wittem, Voerendaal, Simpelveld

 lei_peeters.jpg

L.Peeters

(Lei)

Stevensweert

Bestuurslid

E-mail: leo.peeters@planet.nl


 

Maasgouw, Echt-Susteren

 pasfoto_1_2014.jpg

ir. A.J.W. Bruekers

(Alfons) 

Nederweert

Bestuurslid

E-mail: abruekers@hetnet.nl

 

 

Nederweert, Weert

IMG_0171DEF.jpg

P. Nouwen
(Peter)

Adviseur

E-mail: p.nouwen@monumentenwachtlimburg.nl

  

 
pasfoto_ton_storcken.jpg

Mgr. Drs. J.A.E. Storcken
(Ton)

Roermond 

Adviseur

E-mail: paterton@planet.nl


 .

 

 

 Oud-Bestuursleden

 Naam Ambtsperiode Functie 
L.L. Mertens 1954 - Oprichter Stichting
J.W.G. Huysmans 1954 - Oprichter Stichting
Dr. G.C.M Egelie SCJ

1987-1992

1992-2002

2002-2003

Bestuurslid

Voorzitter

Erevoorzitter

ing. Knoors

 

Secretaris / Archivaris
ing. Ramakers

 

Penningmeester

Bestuurslid

Archivaris

T.H.G. Custers   Provinciaal adviseur
drs. V. Evers    

drs. J.W. Holthuis

 

 

ing. J.A.L. Meuwissen

   
J.M. Ritzen   Bestuurslid
W.J.H. Oehlen -2013

Bestuurslid 

Redactie Kapellen en Kruisen

R.Th.C. Sijmons    
H.F.H. Geene -2013 Bestuurslid
Drs. B.H.H. Brader -2014

Secretaris

Bestuurslid 

 Ed. van Gelder -2016 Bestuurslid